Apie ūkį... » spalvotos naujienos

Meditacinis vaistažolių laukas
Meditacinis vaistažolių laukas

 Ateina laikas, kai pildosi visos svajonės. Net ir labai didelės. Įdėjus labai labai labai daug širdies ir darbo, rezultatai džiugina.

      Kai eini takais, kvepiančiais tikėjimu meile ir gerumu, paleidi visas tamsias, painias, negatyvias mintis....nes vėjas jas nupučia. Visada vėjuota Meditaciniam lauke. Nes vėjas - tai nuolatinis pokytis, kintanti būsena. Išgairina, ir palieka tik tuščią erdvę naujiems, šviesiems ir nuostabiems tikslams ir potyriams. To reikia visiems. Išsivalyti, kad galvoje tik žydras dangus, be jokių minčių, plytėtų. 

       Šis laukas ne mano. Jis Jūsų. Atvažiuokite ir džiaukitės. Jei bevaikštant prisirinksite Jums patikusių žolelių - išvirsime arbatą. Ne bet kokią - stebuklingai įkrautą saulės, vėjo ir lietaus energijomis. Kad apvalytų ir papildytų. 

     Vasaros lauko arbatinė "Levandinio suolelio istorijos" atvira Jums. Šis suolelis girdėjo jau daug istorijų. Jis paslapčių saugotojas. O šalia augančios susiviję obelys -  "Meilės medis" išpildys pačią slapčiausią, gal jau užmirštą, svajonę, susijusią su meile. 

    Tiek istorijų šią vasarą nutiko. Laukiam kitos vasaros. Ji taip pat žada būt kupina staigmenų ir pakylėjančių įvykių. Planai? Jų begalės. Bet viskam savo laikas. Viskas ateina tada, kai turi ateiti. Šviesos ir meilės Jums!