Apie ūkį... » spalvotos naujienos

Akmenų ratas. Meditacija.
Akmenų ratas. Meditacija.

         Akmuo sugerianti energiją medžiaga, kuri savo sudėtyje turi kvarco kristalų. Šie gali išsaugoti informaciją amžiams ir tam tikrų vibracijų pavidalu gali ją skleisti į aplinką. Žmogus kvarco vibracijas sugeba valdyti tam tikru būdu sudėliodamas akmenis.

 

         Akmenų Ratas - Saulės ar mėnulio simbolis, gyvenimo ratas, kurį žmonės naudojo visose  istorinėse  epochose, visuose kontinentuose, įvairiose  tradicijose. Senovės tautos prie Rato tarėsi su gamtinėmis dvasiomis, priimdavo svarbius sprendimus, rengdavo šventes ir susibūrimus. 

 

          Akmenų Ratas - tai Vienybės ir Harmonijos simbolis, kuris atsiskleidžia įvairiose gyvenimo sferose.

Nuo seniausių laikų žmonės žinojo akmenų ir jų rato energijų  jėgą, žinojo, kaip tai panaudoti jų sąveikai su gamta ir Motinos -  Žemės prigimtimi.

          Akmenų Ratas išskiria energijų sūkurinį srautą, sklindantį į šalis -  taip sustiprindamas aplinkinės vietovės energijas. Energija plinta po neaprėpiamą teritoriją. 

 

  

        Akmenų ratas padeda mums geriau suprasti, kas su mumis darosi, tai apsaugos ir galimybių ratas, kuriame esame apsupti energijų, sukoncentruotų į vieną tašką, kurios padeda mums kalbėtis su dvasiomis, savimi, gamta. Jis padeda pamatyti, kur mes esame, ir kuriose srityse dar reikia tobulėti, kad suprasti ir išnaudoti visą savo potencialą. Mes visi esame susieti, į visumą. Būnant Rato viduje galima harmonizuoti Sielą, kūno būseną, pagyti, susijungti su protėvių ir Motinos - Žemės išmintimi.

 

 

        Akmenų ratas susideda iš keturių pasaulio krypčių, keturių metų laikų, kurių reikšmė:

 

Šiaurė .Žiemos sezonas.  

Ši sritis apima – pasiekimai, svarstymai, apmąstymai, gilus dvasinis ryšys ir gyvenimo esmės supratimas. Čia yra žinių ir išminties vieta, laisvės ir savanaudiškumo, asmeninės jėgos, valdžios.

 

Rytai. Pavasario sezonas.

Pavasaris, kai viskas gimsta, auga, žydi ir gauna antrą šansą. Taika.  Aš pasiruošęs susitikti su savo baimėmis akis į akį. Ir pasiruošęs pažinti save geriau. Saulė kyla šia kryptim. Prasideda nauja diena. Pradžia naujų dalykų. Čia galime susikoncentruoti į savo tikslus.

 

 

Pietūs. Vasaros sezonas. 

Čia galima rasti atsakymus dėl šeimos, sunkaus darbo, prisitaikymo, garbės ir tiesos. 

 

 

Vakarai. Rudens sezonas.

Derliaus nuėmimo laikas, branda, ir gilus emocinis supratimas. Čia vieta giliai savistabai, svarstymams, apmąstymams. Čia prašom sugebėjimų gydyti. 

 

 

Susisiekite su mumis!