Kvepiantys produktai

 

Žolelės yra gyvosios gamtos dalis, tarp augalų ir žmogaus vyksta energetiniai mainai. Kaip ir visi augalai, prieskoniai kaupia kosmines vibracijas ir perduoda jas žmogui, ypač veikia jausmines žmogaus vibracijas, padėdami atsipalaiduoti ar susikaupti (nelygu kokia žolelė), įgyti dvasios ramybę, atsikratyti nerimo ir kt.

Žolelių pagalba galima atstatyti organizmo bei jausmų harmoniją.

 

Kad gyvenimas būtų harmoningesnis ir gražesnis, siūlome:

 

  • Arbatėlės - spalvotos, skanios ir kvepiančios. Kiekviena turi savo magiją, paslaptį ir istoriją. Gydyti žmones dar neturiu patirties. O štai kurti skanias kasdienes arbatėles - tai tikras mano džiaugsmas. Kiekviena žolelė skleidžia savo magiją, todėl kurdama arbatą atsižvelgiu į tai. Sukūrus arbatėlę, ragauju, medituoju, ilgai nešiojuosi tą skonio prisiminimą.... Kol gimsta pavadinimas, kuris visa telpa.

 

  • Prieskoniukai - pripildys Jūsų kasdienybę magijos. Atgaivins prigesusią aistrą, pritrauks gerovę, sėkmę, meilę... Tik reikia atsipalaiduoti ir priimti tai, ką gamta mums dovanoja.

 

  • Hidrolatai (distiliuoti žolių vandenys) - augalo siela. Daugybę metų svajojau kažkokiu būdu pagauti tuos nuostabius pavasario, vasaros kvapus ir skleidžiamą energiją.... Atradusi distiliavimą negaliu atsižavėti tokiu paprastu būdu surinkti geriausias augalo savybes, kad padėtų mums žydėti, neprarasti grožio, geros nuotaikos. Tai nuostabu!

 

          Tikiuosi mėgaudamiesi arbatėlėmis pajusite visą energetiką, kurią sudėjau, kvepiantį vasaros vėją ir paslaptingus miško rytmečius... Gražių Jums minčių...